شکم پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

شکم: پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی تحویل ساختمان به کارشناسان تا ساعاتی دیگر ، پایان اطفاء حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو

سخنگوی شرکت آتش نشانی با اشاره به آخر مرحله اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو و شروع مرحله لکه گیری و ایمن سازی ساختمان، از تحویل این ساختمان یه مسئولان و کارشناسان

تحویل ساختمان به کارشناسان تا ساعاتی دیگر ، پایان اطفاء حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو

پایان اطفاء حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو/تحویل ساختمان به کارشناسان تا ساعاتی دیگر

عبارات مهم : حرارت

سخنگوی شرکت آتش نشانی با اشاره به آخر مرحله اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو و شروع مرحله لکه گیری و ایمن سازی ساختمان، از تحویل این ساختمان یه مسئولان و کارشناسان تا ساعاتی دیگر جهت بررسی علل اتفاق خبر داد.

جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به پشت سر گذاشتن شبی سخت جهت نیروهای شرکت آتش نشانی جهت اطفای حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو گفت: نیروهای شرکت آتش نشانی در ساعات میانی شب گذشته موفق شدند به طبقه منفی چهار که کانون مهم آتش سوزی بود، نفوذ کنند.

وی با اشاره به حرارت بسیار بالای ساختمان در وقت آتش سوزی اظهار کرد: حرارت اوج باعث می شد آتش نشانان زیاد از دو الی سه دقیقه امکان حضور در محل مهم آتش سوزی حتی با تجهیزات کامل را نداشته باشند. با این وجود با ادامه عملیات و پایین آمدن درجه حرارت، مدت زمانی که آتش نشانان می توانستند در محل حضور داشته باشند زیاد کردن یافت و آنها در حال حاضر در قالب تیم های 3 الی 4 نفره به طبقه منفی 4 اعزام می شوند.

تحویل ساختمان به کارشناسان تا ساعاتی دیگر ، پایان اطفاء حریق ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو

سخنگوی شرکت آتش نشانی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اطفای حریق آخر یافته هست، تصریح کرد: خوشبختانه دقایقی قبل عملیات خاموش کردن آتش که حساس ترین مرحله عملیات است با موفقیت به آخر رسید. در حال حاضر نیروها وارد مرحله لکه گیری و در ادامه ایمن سازی ساختمان شده است اند تا اگر در حین جستجو آتش پنهانی وجود داشته باشد، آن را خاموش کنند. در حال حاضر آتش هویدا و آشکاری در محل اتفاق وجود ندارد.

ملکی با اشاره به اینکه مرحله لکه گیری و ایمن سازی به شکل همزمان انجام خواهد شد، ادامه داد: با توجه به اوج بودن ریسک خطر، مدت وقت طولانی آتش سوزی و حرارت بالا، مأموران آتش نشانی بعد از تحویل ساختمان تا چند ساعت آینده هم در محل مستقر خواهند بود. سپس ساختمان وزارت نیرو تحویل مسئولان، متخصصان و مهندسان خواهد شد تا آنها محل را بررسی کنند. همچنین در حال حاضر با توجه به نوع فعالیت باقی مانده تعداد نیروهای آتش نشانی در محل کم کردن یافته است.

سخنگوی شرکت آتش نشانی با اشاره به آخر مرحله اطفای حریق ساختمان وزارت نیرو و شروع مرحله لکه گیری و ایمن سازی ساختمان، از تحویل این ساختمان یه مسئولان و کارشناسان

واژه های کلیدی: حرارت | ساختمان | آتش نشانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs