شکم پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

شکم: پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی متقاضیان ارزبرای جام جهانی چه کنند؟ ، آخرین اوضاع تخصیص ارز مسافرتی

متقاضیان ارز مسافرتی جهت حضور در بازی‌های جام جهانی می‌توانند با ارایه مدارک و مستندات مورد نیاز به شعب بانکی منتخب ، نسبت به دریافت ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی مطابق

متقاضیان ارزبرای جام جهانی چه کنند؟ ، آخرین اوضاع تخصیص ارز مسافرتی

آخرین اوضاع تخصیص ارز مسافرتی/متقاضیان ارزبرای جام جهانی چه کنند؟

عبارات مهم : مرکزی

متقاضیان ارز مسافرتی جهت حضور در بازی های جام جهانی می توانند با ارایه مدارک و مستندات مورد نیاز به شعب بانکی منتخب ، نسبت به دریافت ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی مطابق با بخشنامه ها اقدام کنند.

مهر گزارش داد: از بیست و یکم فروردین ماه امسال که دولت ارز را تک نرخی کرده است تاکنون، بعضی تغییرات در شیوه تخصیص ارز کشور صورت گرفته که از جمله آن، عوض کردن در شرایط پرداخت ارز مسافرتی و ارایه ارز مورد نیاز جهت واردکنندگان هست. بر این اساس بانک مرکزی تلاش کرده تا ارز دو گروه مذکور را با شرایط خاصی که وضع کرده هست، تامین کند. بر این اساس، قرار بر این شده است که واردات کالا تنها با ثبت سفارش صورت گیرد. ضمن اینکه دولت تضمین کرده که تمام نیازهای ارزی کشور را جهت واردات تامین کند.

درباره ارز مسافرتی نیز، متقاضیان بر اساس دستورالعمل های بانک مرکزی، می توانند تنها یک بار در سال آن هم به میزان ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی دریافت کنند. بر این اساس، البته بعضی از مسافران کثیرالسفر هنوز هم مشکلاتی دارند که دولت قول داده در دستورالعمل های آتی اوضاع آنها را مشخص کند.

متقاضیان ارزبرای جام جهانی چه کنند؟ ، آخرین اوضاع تخصیص ارز مسافرتی

در این میان، موضوعی که بیش از هر وقت دیگری جهت متقاضیان ارز مسافرتی مساله ساز شده، سفر به روسیه جهت مسابقه های جام جهانی فوتبال است که تا این لحظه مطابق با دستورالعمل های دولت، آنها هم می توانند با ارایه بلیت و ویزای خود، هزار یورو ارز مسافرتی دریافت کنند. در واقع متقاضیان ارز مسافرتی باید قبل از مراجعه به شعب بانکهای عامل فروشنده ارز مسافرتی که از سوی بانک مرکزی تعیین شده است هست، روادید و بلیت سفر خود را تهیه کنند. سپس در فرودگاه، بعد از گیت خروج، می توانند به ازای ارایه مدارکی که به بانک های عامل داده اند، ارز خود را دریافت نمایند.

متقاضیان ارز مسافرتی باید قبل از مراجعه به شعب بانک های عامل فروشنده ارز مسافرتی، بلیط سفر و روادید خود را تهیه کرده و همراه داشته باشند.

متقاضیان ارز مسافرتی جهت حضور در بازی‌های جام جهانی می‌توانند با ارایه مدارک و مستندات مورد نیاز به شعب بانکی منتخب ، نسبت به دریافت ۱۰۰۰ یورو ارز مسافرتی مطابق

واژه های کلیدی: مرکزی | دریافت | جام جهانی | بانک مرکزی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs