شکم پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

شکم: پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث مرد عراقی که زنی ایرانی را شکنجه کرده‌ بود، دوباره محاکمه شد

مردی ایرانی- عراقی که زن جوانی را در برلین شکنجه کرد، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شد. این مرد در جلسه رسیدگی، شکنجه این زن را قبول کرد و خواست او را به خاطر فر

مرد عراقی که زنی ایرانی را شکنجه کرده بود، دوباره محاکمه شد

عبارات مهم : آلمان

مردی ایرانی- عراقی که زن جوانی را در برلین شکنجه کرد، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شد. این مرد در جلسه رسیدگی، شکنجه این زن را قبول کرد و خواست او را به خاطر فرزندانش ببخشند.

به گزارش شرق، ٩ آبان ماه سال ٩١ مأموران پلیس آلمان از شکنجه زن ٢٦ساله ای به نام غزاله در محله شونه برگ برلین باخبر شدند و بلافاصله بعد از حضور در محل حادثه، با انتقال این زن جوان به بیمارستان که بینی و سینه اش بریده شده است بود، تحقیقات خود را در این زمینه شروع کردند.

غزاله به کارآگاهان جنایی برلین گفت: بعد از جداشدن از همسرم، همراه دخترم به آلمان مهاجرت کردم و بعد از مدتی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با مردی به نام امین آشنا شدم و به یکدیگر علاقه مند شدیم، قصد ازدواج با یکدیگر را داشتیم تا اینکه روز اتفاق امین به منزل من آمد و دخترم را در اتاقش زندانی کرد، سپس به سراغ من آمد و با چاقو نوک انگشتان، بینی و سینه ام را برید و مرا درحالی که خون زیادی از دست می دادم رها کرد. در ادامه تحقیقات، پلیس برلین امیدوار بود منشتر شدن تصویر این مرد محل اقامت او را پیدا کند، ولی در ردیابی ها مشخص شد این مرد بعد از ارتکاب جرم، آلمان را به مقصد ترکیه ترک کرده است.

مرد عراقی که زنی ایرانی را شکنجه کرده‌ بود، دوباره محاکمه شد

هم وقت منشتر شدن این خبر مأموران ایرانی متوجه شدند متهم از طریق مرز ترکیه وارد ارومیه و از آنجا به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمده هست. آنها بعد از شناسایی او را در ٢٦ آبان ماه دستگیر کردند و مورد بازجویی قرار دادند. امین که همان ابتدا به جرم خود اعتراف کرد، با بیان اینکه رسانه های آلمان دروغ می گویند، گفت: غزاله را دوست داشتم، ولی او واکنش‌ها های مناسبی نداشت، جهت همین با یکدیگر اختلاف پیدا کردیم تا اینکه او از من خواست دیگر با یکدیگر رابطهنداشته باشیم.

این مرد راجع به روز اتفاق به مأموران گفت: بعد از تهیه طناب و چسب به منزل غزاله رفتم. زمانی که دخترش در را برایم باز کرد، او را به اتاقش بردم و بعد از روشن کردن تلویزیون او را در اتاق حبس کردم سپس به سراغ غزاله رفتم و او را شکنجه دادم.

مردی ایرانی- عراقی که زن جوانی را در برلین شکنجه کرد، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شد. این مرد در جلسه رسیدگی، شکنجه این زن را قبول کرد و خواست او را به خاطر فر

در ادامه تحقیقات، مأموران متوجه شدند امین در سال ٨١ در برلین از همسرش جدا شده است است و چند سال بعد به کشور عزیزمان ایران بازگشته و در اصفهان با دختر جوانی وارد رابطه شده است است مدتی بعد این دختر از امین شکایت کرد و از او جدا شد، ولی در نهایت قبل از پیگیری به پرونده رضایت داد. امین نیز بعد از اقامت در آلمان تصویر های این دختر را در اینترنت انتشار داده است و همین امر باعث شد تا به صورت غیابی به پنج سال حبس محکوم شود.

با تکمیل تحقیقات، کیفرخواست علیه امین صادر شد و پرونده جهت پیگیری در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. در این جلسه که شاکی حضور نداشت، وکیل او با شکایت از امین درخواست دیه کرد. سپس امین در جایگاه خاص ایستاد و گفت: اتهام ورود به عنف را قبول ندارم، چون که من کلید منزل غزاله را داشتم و به زور وارد منزل او نشدم. ما در شبکۀ اجتماعی فیس بوک آشنا شدیم و روز اتفاق وارد منزل شده است و دست و پایش را بسته و به او آسیب رساندم. در پایان، قضات امین را به ٢٥ سال حبس و پرداخت دیه محکوم کردند، ولی دیوان رأی را رد کرد و پرونده را جهت پیگیری زیاد به شعبه یازدهم دادگاه کیفری ارسال کرد.

در ابتدا وکیل غزاله در جایگاه ایستاد و بار دیگر شکایت را مطرح کرد و گفت: دختر موکلم وقت اتفاق ١٠ سال داشته هست. او درحالی که در اتاق حبس شده است بوده، فریاد های مادرش را می شنیده، ولی نمی توانسته کاری انجام دهد. حالا او از نظر معنوی در شرایط بدی به سر می برد. سپس متهم در جایگاه ایستاد و گفت: قبول دارم این زن را شکنجه دادم، ولی اتهامات دیگر را قبول ندارم. اين مرد كه حاضر نشد راجع به جزئيات ماجرا سخن بگويد خواست او را به خاطر فرزندانش ببخشد.

مرد عراقی که زنی ایرانی را شکنجه کرده‌ بود، دوباره محاکمه شد

با آخر گفته های متهم، ختم جلسه اعلام شد و قضات جهت تصمیم گیری راجع به این پرونده وارد شور شدند.

مردی ایرانی- عراقی که زن جوانی را در برلین شکنجه کرد، بار دیگر پای میز محاکمه حاضر شد. این مرد در جلسه رسیدگی، شکنجه این زن را قبول کرد و خواست او را به خاطر فر

واژه های کلیدی: آلمان | شکنجه | ایرانی | پرونده | ایرانی | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs