شکم پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

شکم: پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در قطر خودم را جهت جام جهانی آماده کرده‌ام / طارمی

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی اظهار کرد: لیگ تمام شده است و مسابقه های آسیایی هم به آخر رسیده هست. از این به بعد تمام بازیک

در قطر خودم را جهت جام جهانی آماده کرده‌ام / طارمی

طارمی: در قطر خودم را جهت جام جهانی آماده کرده ام

عبارات مهم : برنامه

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می گوید حضور در قطر تجربه خوبی برایش بوده است.

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی اظهار کرد: لیگ تمام شده است و مسابقه های آسیایی هم به آخر رسیده هست. از این به بعد تمام بازیکنان تیم ملی می توانند به اردوی تیم ملی اضافه شوند. چند هفته قبل تعدادی از بازیکنان تیم ملی بودند که تمرین می کردند. ان شاءالله بتوانیم خودمان را خیلی خوب جهت مسابقه های جام جهانی آماده کنیم.

در قطر خودم را جهت جام جهانی آماده کرده‌ام / طارمی

او راجع به دیدار تدارکاتی برابر ازبکستان و ترکیه هم گفت: طبیعتا بازی های دوستانه قبل از جام جهانی خیلی می تواند بافایده باشد آیا که مهم این است که برنامه هایی که داریم به طور کامل اجرا شود و از آن ها به خوبی استفاده کنیم و برنامه هایی که داریم در بازی ها اجرا کنیم و بتوانیم از آن ها در جام جهانی استفاده کنیم. بازی های خوبی در پیش داریم. ازبکستان در آسیا محکم بازی می کند. ترکیه هم تیم اروپایی است و سبک بازی اش محکم است و اروپایی بازی می کند. فکر می کنم این بازی ها جهت ما خیلی خوب باشد.

او راجع به رقابتش با سایر ملی پوشان هم گفت: مهم نیست چه کسی در ترکیب تیم ملی بازی کند. باید کسی بازی کند که پرچم کشور عزیزمان ایران را اوج ببرد و به تیم کمک کند. همه تلاشم را می کنم و تمرین ها را خوب انجام می دهم که در ترکیب مهم باشم. خیلی ها به من می گویند تو پستت مهاجم است ولی من خیلی وقت است که در تیم ملی در پست مهاجم نوک بازی نکرده ام بلکه چپ یا راست بازی کرده ام.

به گزارش ایسنا، مهدی طارمی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی اظهار کرد: لیگ تمام شده است و مسابقه های آسیایی هم به آخر رسیده هست. از این به بعد تمام بازیک

او راجع به حضورش در قطر هم گفت: سه، چهار ماه قبل از جام جهانی به قطر رفتم و زندگی آرام و راحتی در آنجا داشتم و کاملا خودم را جهت جام جهانی آماده کرده ام. یعنی هم از نظر فکری و هم از نظر معنوی آماده هستم. فضای خوبی هم در آنجا حاکم بود ولی تجربه خوبی کسب کردم. البته نه این که سطح خیلی بالایی باشد ولی تجربه خوبی بود. امیدوارم از آن درس گرفته باشم.

واژه های کلیدی: برنامه | مهاجم تیم | جام جهانی | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs