شکم پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

شکم: پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش لیگ برتری‌ها را جهت بازی‌های دوستانه محک می‌زند / وریا غفوری

مدافع راست استقلال و تیم ملی می‌گوید کی روش در اردوی کوتاه مدت تیم ملی بازیکنان لیگ برتری را جهت دیدار با پاناما و ونزوئلا محک می‌زند. 

کی‌روش لیگ برتری‌ها را جهت بازی‌های دوستانه محک می‌زند / وریا غفوری

وریا غفوری: کی روش لیگ برتری ها را جهت بازی های دوستانه محک می زند

عبارات مهم : ایران

مدافع راست استقلال و تیم ملی می گوید کی روش در اردوی کوتاه مدت تیم ملی بازیکنان لیگ برتری را جهت دیدار با پاناما و ونزوئلا محک می زند.

به گزارش ایسنا، وریا غفوری در دومین جلسه تمرین تیم ملی اظهار کرد: اردو تازه شروع شده است است و کوتاه مدت خواهد بود. کی روش در این اردو بازیکنان را ارزیابی می کند و بعضی از بازیکنان جهت دو بازی دوستانه حفظ خواهند شد. او قصد دارد بازیکنان لیگ برتری را جهت دیدارهای دوستانه محک بزند.

کی‌روش لیگ برتری‌ها را جهت بازی‌های دوستانه محک می‌زند / وریا غفوری

او در ادامه راجع به دعوت هفت بازیکن از استقلال به تیم ملی گفت: این جهت استقلال توصیه مثبتی هست. بازیکنان استقلال جوان هستند و کار کردن با کی روش اتفاق خوبی جهت آن هاست آیا که اعتماد به نفس ارزش را اوج می برد و در ادامه مسیر به بازیکنان کمک می کند.

این مدافع تیم ملی راجع به رقبای کشور عزیزمان ایران در بازی های تدارکاتی تاکید کرد: به طور ۱۰۰ درصد برگزاری اردو به بازیکنان کمک می کند. مطمئنا اگر رقبای ما قلدرتر باشند به نفع مان هست. ان شاء الله در بازی های بعد رقبای بهتری داشته باشیم تا جهت مصاف با تیم های قدرتمند جام جهانی آماده شویم.

مدافع راست استقلال و تیم ملی می‌گوید کی روش در اردوی کوتاه مدت تیم ملی بازیکنان لیگ برتری را جهت دیدار با پاناما و ونزوئلا محک می‌زند. 

غفوری راجع به این که گفته می شود کارلوس کی روش علاقه ای به بازی با تیم های بزرگ ندارد و به دنبال ارتقای جایگاه تیم ملی در رده بندی جهانی به وسیله بردن تیم های کوچک هست، خاطرنشان کرد: این پرسشها صحت ندارد. به نظرم اظهارنظر پوچی هست. کارلوس کی روش بارها اعلام کرده است که دوست داریم با بازیکنان بزرگ بازی کنیم. او بارها این عنوان را تاکید کرده است و هر لحظه جهت او پرسش است که آیا بازی با تیم های بزرگ میسر نمی شود.

مدافع راست ملی پوش استقلال هم چنین راجع به تقابل رقبای کشور عزیزمان ایران با تیم های قدرتمند که به آمادگی آن ها در جام جهانی کمک می کند، گفت : تیم های دیگر که خیلی دیرتر از ما به جام جهانی رفته اند اردوها و مسابقه های بهتری دارند و با حریفان بهتری روبه رو می شوند. تدارکات ما خوب نبوده و نتوانستیم با تیم های خوبی بازی کنیم. تیم ملی یک نشانه بزرگ دارد و ان شاء الله بتوانیم به دور دوم مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه افزایش کنیم. کار راحتی نیست و نیازمند بازی های زیاد و اردوهای بهتری هستیم.

او راجع به انتقاداتی که به فهرست دعوت شده است به تیم ملی وارد هست، گفت : هر بازیکنی که در اردوی تیم ملی حضور دارد، چیزهایی در خودش نشان داده است که توانسته به تیم ملی دعوت شود. کسانی که در اردو هستند حق ارزش بوده است آیا که کادرفنی همه بازیکنان را زیر نظر دارد.

کی‌روش لیگ برتری‌ها را جهت بازی‌های دوستانه محک می‌زند / وریا غفوری

واژه های کلیدی: ایران | استقلال | بازیکنان | جام جهانی | بازیکنان لیگ برتر | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs