شکم پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

شکم: پاکستان الکترونیک نیروی هوایی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه زمان عضویت پذیرفته‌شدگان رشته‌ فوریت‌های پزشکی اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه های نهایی رشته‌ فوریت‌های پزشکی آزمون کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: ثبت‌نام این پذیرفته‌شدگان از 24 بهمن ماه

زمان عضویت پذیرفته‌شدگان رشته‌ فوریت‌های پزشکی اعلام شد

زمان عضویت پذیرفته شدگان رشته فوریت های پزشکی اعلام شد

عبارات مهم : پزشکی

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور از اعلام نتیجه های نهایی رشته فوریت های پزشکی آزمون کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: عضویت این پذیرفته شدگان از 24 بهمن ماه شروع می شود.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته تحصیلی نیمه متمرکز کارشناسی ناپیوسته فوریت های پزشکی (کدرشته محل های ۱۱۹۷ تا ۱۲۳۲ مربوط به کد رشته امتحانی ۱۱۴) دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی روز پنجشنبه 19 بهمن بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است است.

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آمار نهایی اعلام شده است تعداد 599 داوطلب به عنوان پذیرفته شده است نهایی رشته فوریت های پزشکی آزمون کاردانی به کارشناسی معرفی شده است اند. این داوطلبان باید در یکی از روزهای سه شنبه ۲۴ و یا چهارشنبه ۲۵ بهمن با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز جهت عضویت به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.

زمان عضویت پذیرفته‌شدگان رشته‌ فوریت‌های پزشکی اعلام شد

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور در آخر خاطر نشان کرد: داوطلبانی که به عنوان پذیرفته شده است نهایی رشته فوریت های پزشکی آزمون کاردانی به کارشناسی اعلام شده است است قبل از مراجعه به دانشگاه محل قبولی خود از وقت دقیق عضویت خود اطمینان حاصل کنند.

واژه های کلیدی: پزشکی | دانشگاه | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs